O nas

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy niedużą firmą rodzinną, działamy z pasją oraz energią. Naszą działalność rozpoczęliśmy jeszcze w latach 90.. Od tego czasu nieprzerwanie świadczymy usługi transportowe i przewozowe przy przeprowadzkach. Pozwoliło to nam zdobyć mnóstwo doświadczenia oraz rozwinąć posiadaną flotę pojazdów.

Współpracę rozpoczynamy od kontaktu telefonicznego, podczas którego nasi specjaliści od obsługi klienta zapoznają się z twoimi potrzebami oraz oczekiwaniami. Na tej podstawie zaproponujemy ci odpowiednią usługę wraz z wyceną.

Na miejsce wyślemy doświadczoną i energiczną ekipę, która zajmie się bezpiecznym przemieszczeniem twojego dobytku do nowego lokum. Do dyspozycji mamy ponad dziesięć pojazdów dostawczych, w tym wyposażone w windę, pozwalającą sprawnie ładować nawet ciężkie i gabarytowe przedmioty. Wieloletnie doświadczenie to gwarancja tego, że poradzimy sobie nawet z najbardziej delikatnymi i wymagającymi przedmiotami.

Stawiamy na profesjonalność, milą obsługę oraz kulturę. Jeżeli nie jesteś jeszcze przekonany, czy chcesz przeprowadzać się samodzielnie, czy wziąć do tego firmę – skontaktuj się z nami. Nasz konsultant oceni Twoją sytuację i pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję.

0 Działamy od
0 zadowolonych klientów
0 wykonanych usług transportowych
0 przeprowadzonych mieszkań
0 Lat doświadczenia
0 Ciężarówek we flocie